2015-2016 m. m.

2015-11-16 vyko Dvidešimt septintoji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, I etapas.

I etape dalyvavo aštuoni Kelmės J. Graičiūno gimnazijos XI-XII klasės mokiniai (Vyresniųjų grupė):

Aidas Eglinskas IVb kl., Saulius Krugliakovas IIIb kl., Karolis Reimeris IVa kl., Kasparas Zavadskis IIIc kl., Rimvydas Budreckis IIIc kl., Tomas Andrijauskas IIIb kl., Mantas Jocius IVa kl., Silvija Dobeikaitė IVb kl.

Akimirkos iš Informatikos olimpiados I etapo:)

2015-12-15 vyko Dvidešimt septintoji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas.

II etape dalyvavo keturi Kelmės J. Graičiūno gimnazijos XI-XII klasės mokiniai (Vyresniųjų grupė):

Aidas Eglinskas IVb kl., Saulius Krugliakovas IIIb kl., Karolis Reimeris IVa kl., Tomas Andrijauskas IIIb kl.
Į dvidešimt septintosios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados respublikinį etapą pateko IVb klasės mokinys – Aidas Eglinskas.

Akimirkos iš Informatikos olimpiados II etapo:)

2016-02-02 vyko Dvidešimt septintoji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, Respublikinis etapas.

Respublikiniame etape dalyvavo vienas Kelmės J. Graičiūno gimnazijos XII klasės mokinys (Vyresniųjų grupė) - Aidas Eglinskas IVb kl.
Akimirkos iš Informatikos olimpiados Respublikinio etapo:)