2016-2017 m. m.

2016-11-15 vyko Dvidešimt aštuntoji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, I etapas.

I etape dalyvavo aštuoni Kelmės J. Graičiūno gimnazijos XI-XII klasės mokiniai (Vyresniųjų grupė):

Saulius Krugliakovas IVb kl., Rimvydas Budreckis IVc kl., Austėja Šumskytė IVc kl., Kasparas Zavadskis IVc kl., Vilius Gečas IIId kl., Deimantas Valantiejus IIIc kl., Ignas Dzvankauskas IIIc kl., Marius Barauskis IIIc kl.

Akimirkos iš Informatikos olimpiados I etapo

2016-12-12 vyko Dvidešimt aštuntoji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, II etapas.

II etape dalyvavo keturi Kelmės J. Graičiūno gimnazijos XI-XII klasės mokiniai (Vyresniųjų grupė):

Saulius Krugliakovas IVb kl., Rimvydas Budreckis IVc kl., Vilius Gečas IIId kl., Deimantas Valantiejus IIIc kl.

Prizines vietas užėmė: I-ąją vietą — Vilius Gečas, II-ąją vietą — Saulius Krugliakovas, III-ąją vietą — Deimantas Valantiejus.

2017-01-27 vyko Dvidešimt aštuntoji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, Respublikinis etapas.

Respublikiniame etape dalyvavo IIId kl. mokinys — Vilius Gečas ir IVb klasės mokinys – Saulius Krugliakovas.

20170127_122320Akimirkos iš Informatikos olimpiados Respublikinio etapo:)